slide_01

Lasnamäe

Lasnamäe Vene Gümnaasium, J. Koorti 23

Rühm LV-2 (6-9.a)-algajad

Esmaspäev 18.00-19.15
Kolmapäev 17.30-18.45
Reede 17.30-18.45
Laupäev (ujula) 17.00-18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16  

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Rühm LV (6-9.a)-edasijõudnud

Esmaspäev 18.00-19.15
Kolmapäev 17.30-18.45
Reede 17.30-18.45
Laupäev (ujula) 17.00-18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Rühm LV-1 (3-5.a)

Kolmapäev 18.45-19.30
Reede 18.45-19.30

Laupäev (ujula) 17.00-18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Rühm LS (10-18.a)

Esmaspäev 19.15-20.45
Kolmapäev 19.30-21.00
Reede 19.30-21.00
Laupäev (ujula) 16.00-17.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Pühapäev (ujula) 14.00-15.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Rühm KOSHIKI 1 (18.a ja vanem)

Esmaspäev 19.15-20.45
Kolmapäev 19.30-21.00

Laupäev 12.30-14.00 Reval-Sport, Aia 20

Lasnamäe Läänemere Gümnaasium, Vormsi 3

Rühm L-1M (6-11.a)

Teisipäev 18:35-19:35
Neljapäev 19:35-20:35
Laupäev 11.00-12.15 Reval-Sport, Aia 20

Laupäev (ujula) 17.00-18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Rühm L-1S (11-18.a)

Teisipäev 19:35-20:35
Neljapäev 20:35-21:35
Laupäev 12.30-14.00 Reval-Sport, Aia 20

Laupäev (ujula) 16.00-17.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Pühapäev (ujula) 14.00-15.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Tallinna Kuristiku Lasteaed, Läänemere tee 46

Rühm D-1 (3-6.a)

Esmaspäev 16.00-16.30
Kolmapäev 16.00-16.30

Laupäev (ujula) 17.00-18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

 

Tallinna Seli Lasteaed, Kärberi 29

Rühm D-4 (3-6.a)

Teisipäev 08.15-08.45
Neljapäev 08.15-08.45

Laupäev (ujula) 17.00-18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

 

Tallinna Linnamäe Lasteaed, Linnamäe tee 4

Rühm D-6 (3-6.a)

Esmaspäev 08.00-08.30
Neljapäev 08.00-08.30

Laupäev (ujula) 17.00-18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

 

Tallinna Paekaare Lasteaed, Pae 51

Rühm D-7 (3-6.a)

Kolmapäev 08.00-08.30
Reede 08.00-08.30

Laupäev (ujula) 17.00-18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

 

Tallinna Mahtra Lasteaed, Mahtra 19

Rühm D-9 (3-6.a)

Teisipäev 10.45-11.15
Neljapäev 10.45-11.15

Laupäev (ujula) 17.00-18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

 

Tallinna Muhu Lasteaed, Linnamäe tee 6

Rühm D-10 (3-6.a)

Teisipäev 16.00-16.30
Neljapäev 16.00-16.30

Laupäev (ujula) 17.00-18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Tallinna Kihnu Lasteaed, Kihnu tn 1

Rühm D-11 (3-6.a)

Esmaspäev 17.00-17.30
Reede 16.00-16.30

Laupäev (ujula) 17.00-18.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16

 

Mustamäe

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, Tammsaare tee 145

Rühm MV-1 (3-5.a)

Teisipäev 18.45-19.30
Neljapäev 18.45-19.30
Laupäev (ujula) 14.00-15.00 Tallinna Arte Gümnaasium, Ed. Vilde tee 62
Pühapäev (ujula) 18.00-19.00 Tallinna Arte Gümnaasium, Ed. Vilde tee 62

Rühm MV (6-9.a)

Teisipäev 17.30-18.45
Neljapäev 17.30-18.45
Laupäev 09.00-10.15 Reval-Sport, Aia 20
Laupäev (ujula) 14.00-15.00 Tallinna Arte Gümnaasium, Ed. Vilde tee 62
Pühapäev (ujula) 18.00-19.00 Tallinna Arte Gümnaasium, Ed. Vilde tee 62

Rühm MS (10-18.a)

Teisipäev 19.30-21.00

Neljapäev 19.30-21.00

Laupäev 10.30-12.00 Reval-Sport, Aia 20

Laupäev (ujula) 12.00-13.00 Tallinna Arte Gümnaasium, Ed. Vilde tee 62

Pühapäev (ujula) 17.00-18.00 Tallinna Arte Gümnaasium, Ed. Vilde tee 622

Rühm KOSHIKI 2 (18.a ja vanem)

Teisipäev 19.30-21.00

Neljapäev 19.30-21.00

Laupäev 10.30-12.00 Reval-Sport, Aia 20

Tallinna 53. Keskkool, Sütiste tee 42

Rühm M-1 (7-14.a)

Esmaspäev 13.45-15.00

Kolmapäev 13.45-15.00

Reede 13.45-15.00

Laupäev 09.00-10.15 Reval-Sport, Aia 20

Laupäev (ujula) 14.00-15.00 Tallinna Arte Gümnaasium, Ed. Vilde tee 62
Pühapäev (ujula) 18.00-19.00 Tallinna Arte Gümnaasium, Ed. Vilde tee 62

Tallinna Tammetõru Lasteaed, Tammsaare tee 79

Rühm D-2 (3-6.a)

Teisipäev  16.30-17.00

Neljapäev 16.30-17.00

Laupäev (ujula) 14.00-15.00 Tallinna Arte Gümnaasium, Ed. Vilde tee 62
Pühapäev (ujula) 18.00-19.00 Tallinna Arte Gümnaasium, Ed. Vilde tee 62

Tallinna Sõbrakese Lasteaed, Kiili tn 7

Rühm D-8 (3-6.a)

Esmaspäev 16.00-16.30

Kolmapäev 17.00-17.30

Laupäev (ujula) 14.00-15.00 Tallinna Arte Gümnaasium, Ed. Vilde tee 62

Haabersti

Haabersti Vene Gümnaasium, Õismäe tee 132

Rühm Õ-3 (5-18.a)

Teisipäev 18.00-19.15

Neljapäev 18.00-19.15

Laupäev 09.00-10.15

Laupäev (ujula) 11.30-12.30 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50

Rühm Õ-1 (5-18.a)

Kolmapäev 18.00-19.00

Reede 18.00-19.00

Laupäev 11.00-12.15 Reval-Sport, Aia 20

Laupäev (ujula) 11.30-12.30 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Põhja-Tallinn

Ehte Humanitaargümnaasium, Ehte 9

Rühm KP-2 (5-18.a)

Esmaspäev 18:00-19:00

Kolmapäev 18:00-19:00

Reede 18:00-19:00

Laupäev 09.00-10.15 Reval-Sport, Aia 20

Laupäev (ujula) 11.30-12.30 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Rühm KP-1 (7-15.a)

Teisipäev 14:00-15:00

Neljapäev 14:00-15:00  

Laupäev 09.00-10.15 Reval-Sport, Aia 20

Laupäev (ujula) 11.30-12.30 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Lasteaed Ojake, Ädala tn 3

Rühm D-3 (3-5 a.)

Esmaspäev 08.00-08.30

Kolmapäev 08.00-08.30

Laupäev (ujula) 11.30-12.30 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Pühapäev (ujula) 11.30-12.30 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Kristiine

Tallinna Vindi Lasteaed, Vindi tn 3

Rühm D-5 (3-6.a)

Teisipäev 08.00-08.30

Reede 08.00-08.30

Laupäev (ujula) 11.30-12.30 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Pühapäev (ujula) 11.30-12.30 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Kesklinn

Tallinna Humanitaargümnaasium, Koidu 97

Rühm K-1 (6-18.a)

Kolmapäev 15.30-16.30

Reede 15.30-16.30

Laupäev 09.00-10.15 Reval-Sport, Aia 20

Laupäev (ujula) 11.30-12.30 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Pühapäev (ujula) 15.00-16.00 Õismäe ujula, Ehitajate tee 109A/2

Vanalinn

Reval-Sport, Aia 20

Lapsed (5-9.a)

Laupäev 09.00-10.15

Lapsed (10-15.a)

Laupäev 10.30-12.00

Täiskasvanud

Laupäev 10.30-12.00