Kuupäev |
Ürituse nimetus |
Koht |
|
SEPTEMBER |
|
08-10.09.2023 |
Karate Premier Leauge |
Dublin, IIrimaa |
16-18.09.2023 |
Budapest Open 2023 |
Budapest, Ungari |
16.09.2023 |
Corpore Cup 2023. Eesti Karate Liiga 1 etapp. |
Pärnu, Eesti |
23.09.2023 |
Banzai Cup 2023 |
Berlin, Saksamaa |
23.09.2023 |
Latvian Open 2023 |
Läti, Jelgava |
29.09-01.10.2023 |
Karate 1 Series A |
Larnaca, Küpros |
30.09.2023 |
Budo Cup 2023 |
Tallinn, Eesti |
|
OKTOOBER |
|
07.10.2023 |
Polish Open 2023 |
Poola, Bielsko-Biala |
14.10.2023 |
Taifu Cup 2023. Eesti Karate Liiga 2 etapp. |
Tallinn, Juhkentali 12 |
17.10.2023 |
Lastevanemate koosolek |
ZOOM |
22.10.2023 |
SK EDU-DO Sügisturniir 2023. Klubisisene liiga 1 etapp. |
Tallinn, Marja 7 |
24-29.10.2023 |
Maailma MV 2023 |
Ungari, Budapest |
|
NOVEMBER |
|
04.11.2023 |
Euro Grand Prix 2023 |
Pilsen, Tšehhi |
04.11.2023 |
Finnish Open 2023 |
Vääksy, Soome |
11.11.2023 |
Fudzi Cup 2023 |
Riga, Latvia |
18.11.2023 |
Falco Cup 2023, EKL liiga 3 etapp |
Kõrveküla, Eesti |
24-26.11.2023 |
Karate 1-Youth Leauge 2023 |
Matosinhos, Portugal |
|
DETSEMBER |
|
03.12.2023 |
SK EDU-DO Talveturniir 2023. Klubisisene liiga 2 etapp. |
Tallinn, Marja 7 |
08-10.12.2023 |
Karate 1-Youth Leauge 2023 |
Veneetsia, Itaalia |
16.12.2023 |
Ujumisvõistlused |
Tallinn |
17.12.2023 |
Vööeksamid |
Tallinn, Marja 7 |
14.12-18.12.2023 |
SKE-Kääriku treeninglaager. Treenerite koolitus. |
Kääriku, Eesti |
18.12.2023-07.01.2024 |
Jõluvaheaeg |
|
|
JAANUAR |
|
14.01.2024 |
Jelgava Open 2024 |
Jelgava, Läti |
12-14.01.2024 |
Karate 1 Series A |
Ateena, Kreeka |
19-21.01.2024 |
32 nd Grand Prix Croatia 2024 |
Samobor, Horvaatia |
26-28.01.2024 |
Karate Premier Leauge |
Pariis, Prantsusmaa |
|
VEEBRUAR |
|
03.02.2024 |
16 th EDU-DO CUP 2024. Eesti Karate Liiga 4 etapp. |
Tallinn, TalTech Spordihoone |
09-11.02.2024 |
European Championships 2024. Cadets, Juniors, U-21. |
Tbilisi, Gruusia |
16-18.02.2024 |
Karate 1 Series A |
Larnaca, Küpros |
17.02.2024 |
Yoshukan Cup 2024 |
Jurmala, Läti |
22-25.02.2024 |
Karate 1-Youth Leauge 2024 |
Fujairah, AÜE |
|
MÄRTS |
|
02.03.2024 |
Baltic States Championship 2024 |
Siauliai, Leedu |
09.03.2024 |
Tallinna Buldog 2024 Eesti Karate Liiga 5 etapp. |
Tallinn, Juhkentali 12 |
11.03.2024 |
Lastevanemate koosolek |
ZOOM |
15-17.03.2024 |
Karate Premier Leauge |
Antalya, Türgi |
15-17.03.2024 |
44th Grand Prix Slovakia |
Bratislava, Slovakia |
17.03.2024 |
SK EDU-DO Kevadturniir 2024. Klubisisene liiga 3 etapp. |
Tallinn, Marja 7 |
23.03.2024 |
Eesti MV 2024 |
Tartu, Eesti |
|
APRILL |
|
06.04.2024 |
Fudzi Cup 2024 |
Riia, Läti |
13.04.2024 |
Põhjamaade MV 2024 |
Reykjavik, Island |
19-21.04.2024 |
Karate Premier Leauge |
Kairo, Egiptus |
27-28.04.2024 |
Grand Prix Jurmala 2024 |
Jurmala, Läti |
|
MAI |
|
04.05.2024 |
Tallinna MV 2024 |
Tallinn |
12.05.2024 |
SK EDU-DO Noor Karateka 2024. Klubisisene liiga 4 etapp. |
Tallinn, Marja 7 |
08-12.05.2024 |
Euroopa MV 2024 |
Zadar, Horvaatia |
16-19.05.2024 |
Karate 1-Youth Leauge 2024 |
A Coruña, Hispaania |
19.05.2024 |
Vööeksamid |
Tallinn, Marja 7 |
25.05.2024 |
Budo Cup 2024 Eesti Karate Liiga 6 etapp. |
Tallinn, Eesti |
26.05.2024 |
Ujumisvõistlused |
Tallinn |
31.05-02.06.2024 |
Karate Premier Leauge |
Casablanca, Maroko |
|
JUUNI |
|
01.06-30.06.2024 |
Suvetreeningute 1 tsükkel |
Tallinn |
13.06-19.06.2024 |
Linnalaager 1 vahetus |
Tallinn |
20.06-27.06.2024 |
Linnalaager 2 vahetus |
Tallinn |
28.06-04.07.2024 |
Linnalaager 3 vahetus |
Tallinn |
27-30.06.2024 |
Karate 1-Youth League |
Porech, Horvaatia |
16.06-21.06.2024 |
Suvelaager 1 vahetus |
Lahmuse, Viljandimaa |
|
JUULI |
|
07.07-14.07.2024 |
Suvelaager 2 vahetus |
Lohusalu, Laulasmaa |
21.07-26.07.2024 |
Suvelaager 3 vahetus |
Pärlselja, Pärnumaa |
28.07-02.08.2024 |
Suvelaager 4 vahetus |
Mäe-Kääraku, Võrumaa |
|
AUGUST |
|
01.08-31.08.2024 |
Suvetreeningute 2 tsükkel |
Tallinn |
05.08-09.08.2024 |
Linnalaager 4 vahetus |
Tallinn |
12.08-16.08.2024 |
Linnalaager 5 vahetus |
Tallinn |
19.08-26.08.2024 |
Linnalaager 6 vahetus |
Tallinn |
08-11.08.2024 |
Karate 1-Youth League |
Cancun, Mexico |
09.08-14.08.2024 |
Suvelaager 5 vahetus |
Piiri, Valgamaa |
16.08-21.08.2024 |
Suvelaager 6 vahetus |
Puide, Valgamaa |
17.08-22.08.2024 |
Rahvusvaheline suvine seminar-treeninglaager |
Kääriku, Eesti |